Kurumsal

EPCON Çevre Sağlığı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Biz Kimiz?

Epcon Çevre Sağlığı Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Haşere ve zararlıların denetimi engellenmesi ve kontrol altına alınması, konularında hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, insan ve çevre sağlığı için oldukça önem taşıyan haşere ve zararlılara karşı mücadelede alışılagelmiş ilaçlama yöntemi yerine bilgi, araştırma, inceleme, fiziksel önlemlerin tespiti ve uygulanması, ekipman, gözlem, uygulama, raporlama, analiz ve eğitimden oluşan entegre pest kontrol sistemini en son teknolojiyi kullanarak, profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulamaktadır.

Firmamız uygulamadaki bu farklı yaklaşımı sayesinde eğitim kurumları, hastane, otel, banka, fabrika, konut ve iş yerlerinin ( Haşere ve zararlıların insan, gıda ve çevre sağlığını tehdit ettiği tüm alanlarda) haşere ve zararlılardan arındırılmasını sağlamaktadır.

Teknik ekibimiz ziraat mühendislerinden oluşmakta ve düzenli eğitime tabi tutularak en modern araç ve ekipmanlarla hizmet sunmaktadır. Dünya Sağlık örgütü ( WHO ) ve Sağlık Bakanlığı onaylı, çevre ve insan sağlığına duyarlı kimyasallar kullanmaktadır.

Firmamızın uygulayacağı Entegre Pest Kontrol sistemi TSE, HACCP, ISO, BRC, kalite yönetim sistemlerine ve uluslararası denetleme kuruluşlarının denetimlerine uygunluk taşımaktadır.

MİSYON

Sektörün ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, müşteri ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, müşteri haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli personel yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren Uluslararası standartlarda hizmet veren bir Entegre Pest Control Şirketiyiz.

VİZYON

Entegre Pest Kontrol alanında sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almak, uluslararası alanda sektörün ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, mükemmeliyet odaklı referans merkezi olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Toplam kalite yönetimi anlayışını benimseriz ve paylaşırız.
  • Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak yaşam kalitesini yükseltir, güvenliğini ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.
  • Müşteri Çalışanlarını bilinçlendirerek problemleri daha iyi değerlendirebilmelerini sağlarız.
  • Ekip anlayışını benimseriz ve kurum bilincini yaşatırız.
  • Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırarak nitelikli iş gücü yaratır; özverili birer çalışan olmalarını sağlarız.
  • Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirerek sektörün gelişimine katkıda bulunuruz.
  • Uluslararası standartlarda hizmet veren bir Entegre Pest Kontrol Şirketiyiz.

Epcon Çevre Sağlığı Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Harums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets.

İrtibat Formu

Adı Soyadı

Telefon

e-Posta Mail

Konu

Mesaj

captcha

Sepet

  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Giriş Yap